nvr and dvr imen avizhe

نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته

شرکت ایمن آویژه با سابقه ۱۰ ساله در زمینه نصب و راه اندازی سیستم های دوربین مداربسته فعالیت دارد. این شرکت با کادری مجرب و توانمند، این خدمت ارزنده و اساسی را انجام می دهد.

دوربین های مداربسته یکی از ابزار های اساسی و کارا برای شرکت ها و مکان های عمومی و منازل و راه پله ها است. این ابزار جنبه نظارتی و حفاظتی دارد و می تواند تا حد زیادی هزینه های ناشی از کنترل و حفاظت اماکن را کاهش دهد. شرکت ایمن آویژه توانایی نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته برای ساختمان های مسکونی (مانند نصب دوربین در پارکینگ – نصب دوربین در ورودی ساختمان – نصب دوربین در راه پله ها و پشت بام و تمامی خدمات آن از مرحله نقشه کشی تا مرحله راه اندازی) و یا خدمات نصب دوربین های مداربسته در اماکن دولتی تخت نظر سازمان کارفرما و با امنیت بالا و یا نصب دوربین در اماکن عمومی مانند بانک ها، کارخانه ها و فروشگاه ها، کارگاه های صنعتی بزرگ و کوچک، پارک ها و پارکینگ های عمومی و خصوصی و … را دارد. کافیست یک بار ایمن آویژه را تجربه کنید.

شرکت ایمن آویژه با در نظر گرفتن بودجه کارفرما این خدمت ارزنده را ارائه می کند.

 

نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته

 

نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته  با برند A Vision :
تمامی مراحل طراحی، کابل کشی، نصب و راه اندازی با بالاترین کیفیت و قیمت مطلوب به همراه پشتیبانی. پکیج های دوربین مداربسته A Vision دارای کیفیت مناسب و دید در شب است. این برند در طراحی محصولات از کیفیت مطلوبی استفاده کرده است و برای اتاق ها، لابی ها، راه پله ها و … مناسب است. شما می توانید نمونه محصولات را در قسمت گالری مشاهده کنید.

تماس با ما :

۰۹۱۲۹۱۵۱۸۹۱

۰۲۱۷۷۵۸۰۴۲۳

مزیت های شرکت ایمن آویژه :

  • انجام پروژه در سراسر ایران
  • ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی
  • استفاده از بهترین نصاب های دوربین مدارسته
  • استفاده از کادر مجرب و دارای مدرک بین المللی
  • قیمت مناسب در ارائه خدمات و فروش محصولات
  • استفاده از برند دوربین مداربسته A Vision با کیفیت عالی
  • استفاده از ابزار های به روز و قدرتمند در دراستای افزایش کیفیت انجام کار

شرکت ایمن آویژه

تمام حقوق این وب‌سایت برای شرکت ایمن آویژه محفوظ است | طراحی و توسعه وب، مسعود مقدم